DOPRAVNÍ STAVBY A TELEMATIKA

Elektromobilita

Dotace EU

Jednou z naších služeb je i montáž, distribuce a softwarový vývoj vysokorychlostních elektronabíjecích stanic. 

Montáž

Každá z našich elektronabíjecích stanic je montována a zprovozněna zkušenými odborníky na místě zákazníkova určení, tím dosahujeme výššího standartu kvality a dáváme tím našemu zákazníkovi jistotu o funkčnosti a spolehlivosti naších stanic.

Vnitřek stanice VECTOR DC65 - testovací verze

Distribuce

Stanice a jejich kompletní servis dodáváme jak po celé ČR, tak i na Slovensko. 

Mezi naše modely patří menší, ale ménně výkonější DELTOWER a větší, více výkonnější VECTOR DC65. 

DELTOWER

Je sice ménně výkonnější, ale její prostorová šetrnost a moderní vzhled dělá tuto konkrétní stanici ideální pro úzké městské prostory, nebo domácí využití. 

VECTOR DC65

Větší, výkonnější a podporuje nabíjení všech typů vozidel

Vývoj

S nejmodernější dostupnou technikou naše stanice neustále vyvíjíme a zlepšujeme. Od kvalitnějších součástek, více user-friendly operačního systému, až po samotnou životnost a odolnost stanic.

Dotace EU

"Nové VaV centrum elektromobility"

Cílem projektu, který je spolufinancován ze zdrojů EU, je vývoj a inovace rychlonabíjecích stanic a to jak domácích, tak komerčních a dále vývoj a inovace systému akumulace elektrické energie pro využití v oblasti elektromobility. Nové centrum vytvoří až 20 nových pracovních míst.

Předmětem realizace je:

„Výzkum a vývoj modulárního systému nabíjení elektromobilů“

Cílem projektu, který je spolufinancován z fondů EU,  je další vývoj a postupná inovace vlastní rychlonabíjecí stanice, která bude využívána jak v komerční, tak i v nekomerční sféře. Realizovaný projekt pomáhá spolufinancovat mzdové náklady, které jsou nutné k vytvoření a udržení nových pracovních míst pro zaměstnance žadatele a jednotlivé partnery projektu. Výsledkem projektu bude vlastní funkční prototyp rychlonabíjecí stanice, který bude možné uplatnit v rámci poptávaných zakázek státních, polostátních i soukromých subjektů a ve svém důsledku pomůže k většímu uplatnění elektromobility v rámci automobilového průmyslu v ČR a EU a snížení ekologické zátěže. 

Seznam zařízení pořízených z fondu EU a výčet testů, které na těchto zařízeních lze provádět.

PDF