{"container_class":"u-align-left u-menu u-menu-dropdown u-nav-spacing-25 u-offcanvas u-offcanvas-shift u-menu-1","menu_class":"u-nav u-unstyled u-nav-1","item_class":"u-nav-item","link_class":"u-button-style u-nav-link u-text-active-palette-1-base u-text-hover-palette-2-base","link_style":"padding: 10px 20px;","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-unstyled u-v-spacing-10 u-block-924a-32","submenu_item_class":"u-nav-item","submenu_link_class":"u-button-style u-nav-link u-white","submenu_link_style":"","r_menu_class":"u-align-center u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-nav-2","r_item_class":"u-nav-item","r_link_class":"u-button-style u-nav-link","r_link_style":"padding: 10px 20px;","r_submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-unstyled u-v-spacing-10 u-block-924a-33","r_submenu_item_class":"u-nav-item","r_submenu_link_class":"u-button-style u-nav-link","r_submenu_link_style":"","theme_location":"primary-navigation-1","menuInfo":{"id":"primary-navigation-1","name":"Primary Navigation"},"is_mega_menu":false,"mega_menu":{}}

DOPRAVNÍ STAVBY A TELEMATIKA

{"container_class":"u-hidden-md u-hidden-sm u-hidden-xs u-menu u-menu-dropdown u-offcanvas u-menu-2","menu_class":"u-nav u-spacing-30 u-unstyled u-nav-3","item_class":"u-nav-item","link_class":"u-border-2 u-border-active-custom-color-1 u-border-hover-custom-color-2 u-border-no-left u-border-no-right u-border-no-top u-button-style u-nav-link u-text-active-custom-color-1 u-text-grey-90 u-text-hover-grey-90","link_style":"padding: 10px 4px;","submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-unstyled u-v-spacing-10 u-block-924a-30","submenu_item_class":"u-nav-item","submenu_link_class":"u-button-style u-nav-link u-white","submenu_link_style":"","r_menu_class":"u-align-center u-nav u-popupmenu-items u-unstyled u-nav-4","r_item_class":"u-nav-item","r_link_class":"u-button-style u-nav-link","r_link_style":"padding: 10px 4px;","r_submenu_class":"u-h-spacing-20 u-nav u-unstyled u-v-spacing-10 u-block-924a-31","r_submenu_item_class":"u-nav-item","r_submenu_link_class":"u-button-style u-nav-link","r_submenu_link_style":"","theme_location":"primary-navigation-2","menuInfo":{"id":"primary-navigation-2","name":"Primary Navigation 2"},"is_mega_menu":false,"mega_menu":{}}

Kamerové Systémy

Monitorování dopravy

Další možností pro zajištění plynulosti provozu, jsou v monitorování problematických dopravních míst prostřednictvím nejmodernějších HD(High Definition) kamer s dokonalým rozlišením a možností automaticky sledovat tzn. reagovat na dění na sledovaném místě a informovat prostřednictvím medií a digitálních sítí o stavu provozu.
Položením více smyček za sebou v určité vzdálenosti můžeme monitorovat např. rychlost vozidel

Kamery na placených parkovištích

Tento systém umožňuje sledovat vozidla na vjezdu a výjezdu, a jejich tzv. „párování“. To umožní zaznamenat nestandardní situace a jejich bezprostřední nápravu. Další kamery umožňují celkový přehled o dění na parkovišti. Celý systém je napojen na dispečink parkoviště nebo na centrální ústřednu.

Sledování dopravní zátěže v obcích

Kamery v tomto systému pracují jako „počitadlo". Všechna data jsou dále zpracovány softwarem. Vytváří statistiku provozu na komunikaci. Rozlišuje osobní a nákladní dopravu. Ukládá data a dokonce umožňuje čtení SPZ vozidel pro porovnání permanentní a jednorázové dopravy.

Dohled nad výtržnostmi a kriminalitou

Zde je velmi důležité vysoké (HD) rozlišení, které umožní i v nočních hodinách zaznamenat věrnou podobu pachatele(ů) a to jak na veřejném prostranství tak v uzavřených prostorech.